DogMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DogMania

Vise od Foruma
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šarplaninac

Go down 
+9
Shogun
Zoran Milovukovic
Nikola TS
Pecurka
Orlov Krš
Kontinentalac
munjo
PateR
GACIK VLATKO
13 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sun Mar 30, 2008 1:42 am

Ne radi taj link Deda!!!Shocked Šarplaninac - Page 4 388664
Na vrh Go down
GACIK VLATKO




Broj komentara : 68
Registration date : 2008-02-06

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sun Mar 30, 2008 8:22 am

Šarplaninac - Page 4 Dedagaciksapsimavi9
By dedagacik, shot with Digimax 201 at 2008-03-29





deda i njegovi psi
Na vrh Go down
Shogun




Broj komentara : 26
Registration date : 2008-03-30

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sun Mar 30, 2008 6:20 pm

Pozdrav svim ucesnicima ovog foruma!
Nisam zeleo da se javljam na ni jednom forumu al sad imam razloga koji me je nagnao da kazem sledece jer mislim da ovde mogu a da me niko ne skloni kao sto rade to na drugim forumima gde neki imaju veze sa upravom foruma pa su i zasticeni.
A sad ono sto me nateralo da se javim ovde-cacib Jagodina.
Mlade kerove ne mogu ni da komentarisem, mladi su pa nek se vidi to bolje posle.
Muski sto je bio prvak rase nije ni za 4 a ne za cacib i cac i za najlepseg psa u rasi. To je stvarno preterivanje ili neka zasluga od izlagaca.
KOd zenki stvarno sramota. Zenka koja je dobila cacib i cac je za 3, a nek je sramota izlagaca sto je izveo skotnu na izlozbu da je jos malo potrajala ocena ona bi se mozda i okucila u ringu. Jos veca sramota i za sudiju da je dao takvoj zenki da se izlaze. Ona druga jos i najbolji sarplaninac tamo. Jeste ima malo probleme sa ocima nije to to ali najbolja tamo juce kad se sve pogleda. Ova pobednica nema na njoj sta dobro da se nadje glava uzana, hodanje lose, prednji stoj uzan,dlaka je i nema plus sto ja ne volim bas te tamnije crne i veca od muskaraca, sto nije nesto strasno kad je ukomponovano. Jeste ona sarplaninka ali los tip.
Ostalo nema sta da se komentarise.
Na vrh Go down
Orlov Krš

Orlov Krš


Broj komentara : 7
Location : Mladenovac, Srbija
Registration date : 2008-02-28

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Mon Mar 31, 2008 12:58 am

Shogun (citat):
Zenka koja je dobila cacib i cac je za 3, a nek je sramota izlagaca sto je izveo skotnu na izlozbu da je jos malo potrajala ocena ona bi se mozda i okucila u ringu. Jos veca sramota i za sudiju da je dao takvoj zenki da se izlaze.

E sad si ti kao različit od onih tamo...

Šogun, šta god ti mislio (što ja sigurno poštujem) mislim da si po mnogim pitanjima u krivu. CACIB ženka je u prvom mesecu skotnosti, a na izložbi se ne mogu izlagati jako vidno skotne kuje Što sa Murom nije bio slučaj. Pa zbog toga ne vidim zašto treba nekoga da bude sramota. Shocked Rolling Eyes Šarplaninac - Page 4 731552

A ako se sve ovo zna i to se na izložbi nije krilo od izlagača onda ti ptijatelju nemaš osnovno znanje o kinologiji a da imaš znao bi da ženka nosi mlade 2 meseca tako da si se uzaludno brinuo da će se okotiti u ringu Wink Šarplaninac - Page 4 183372

p.s. Što mi ovo nešto poznato i što mi se čini da znam ko je iza ovog nika pa se krije Šarplaninac - Page 4 773800

Pozdrav i uživaj Šogune Šarplaninac - Page 4 493986
Na vrh Go down
http://www.orlovkrs.com/
GACIK VLATKO




Broj komentara : 68
Registration date : 2008-02-06

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Mon Mar 31, 2008 9:54 am

Pozdrav i od dede iz Nis
U nedelju je bila specijalka sarplaninaca u S. Palanci bilo je oko osamdeset pasa Kasnije ce biti i neka slicica bar od pobednika
pz deda
Na vrh Go down
Shogun




Broj komentara : 26
Registration date : 2008-03-30

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Mon Mar 31, 2008 6:05 pm

Ma nemam nameru da se raspravljam.Ako sam ja video da je kuja skotna i to ne jedini onda je to tako a ti ako si toliki poznavac opet razmisli dali po zenku takvo uzbudjenje moze lose da deluje po nju i njen okot koji nosi?Pa i da nije skotna opet isto mislim o njoj kao primerku.Prihvatao ili ne ja tako mislim.
Na vrh Go down
Orlov Krš

Orlov Krš


Broj komentara : 7
Location : Mladenovac, Srbija
Registration date : 2008-02-28

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Wed Apr 02, 2008 1:54 am

Shogun (citat):
Ma nemam nameru da se raspravljam.Ako sam ja video da je kuja skotna i to ne jedini onda je to tako a ti ako si toliki poznavac opet razmisli dali po zenku takvo uzbudjenje moze lose da deluje po nju i njen okot koji nosi?Pa i da nije skotna opet isto mislim o njoj kao primerku.Prihvatao ili ne ja tako mislim.

Što se skotnosti tiče i što se tiče transporta i puta tu tek ne moraš ama baš ništa da se brineš. Mura je jako dobro socijalizovana od malena tako da se u autu ponaša kao da je rodjena u njemu i mogu ti reći da sam abaš rado ulazi u auto i mnooogo voli da se vozi, a ako nisi znao trudnicama valja ispunjavati želje pa sa tako i postupio. Veruj mi da joj je prijala vožnja, baš se lepo naspavala (onako trudnički). Very Happy

Što se tiče tvog mišljenja, veruj mi da ja nemam ništa protiv toga da ti iskažeš svoj stav i to apsolutno uredu. Ako nisi primetio ja se na to i nisam obazirao već ana ovu priču da treba da me bude sramota što sam je vodio skotnu i kako se sa 30 dana skotnosti za malo oštenila u ringu (stručnjak Laughing )

Pobednička poza i slika iz Jagodine Mura ( CAC i CACIB )

Šarplaninac - Page 4 Mura
Na vrh Go down
http://www.orlovkrs.com/
munjo

munjo


Broj komentara : 28
Location : BiH
Registration date : 2008-01-26

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Fri Apr 04, 2008 4:25 pm

Puma od Stankovica
Šarplaninac - Page 4 StankovicPuma
Najljepsa zenka na specijalki sarplaninaca MEMORIJAL PROFESORA PAVLOVICA Smederevska Palanka
Na vrh Go down
http://www.sarplaninci-od-stankovica.com/
DARIUS LAND

DARIUS LAND


Broj komentara : 25
Age : 60
Location : BiH
Registration date : 2008-01-24

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sat Apr 05, 2008 12:35 am

Šarplaninac - Page 4 575349 Mnogo mi se dopada zenkica! Adriana je napravila odlicnu fotku!
Na vrh Go down
http://www.newfoundlandkenneldariusland.com
Shogun




Broj komentara : 26
Registration date : 2008-03-30

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sat Apr 05, 2008 1:45 pm

Orlove krsu pa zene su trudnice za keruse se to nece moci tako kazati. Sala ti tako i nije posebna.Tako da to nema veze.
Kerusa je skotna ti si je doveo a nisi trebao to svako ozbiljan zna. Posebna je prica kako je ona kako su bili komentari okolo dobila nagradu kad je najvise za 4.
Ova od Mujne je dosta lepsa a ona ima izgledno neki problem sa prednjim stojem noga malo kao u O joj idu.Glava jaca treba biti.
Puno je bolja od pobednice koja je pobedila u Jagodini.To je sigurno.
Na vrh Go down
munjo

munjo


Broj komentara : 28
Location : BiH
Registration date : 2008-01-26

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sat Apr 05, 2008 7:06 pm

DARIUS LAND (citat):
Šarplaninac - Page 4 575349 Mnogo mi se dopada zenkica! Adriana je napravila odlicnu fotku!
Hvala DARIUS LAND Very Happy i Adriani naravski super
Na vrh Go down
http://www.sarplaninci-od-stankovica.com/
munjo

munjo


Broj komentara : 28
Location : BiH
Registration date : 2008-01-26

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sat Apr 05, 2008 7:32 pm

Šarplaninac - Page 4 Bob-2
INT CH Bob Cool
Na vrh Go down
http://www.sarplaninci-od-stankovica.com/
Zoran Milovukovic

Zoran Milovukovic


Broj komentara : 13
Registration date : 2008-02-28

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Mon Apr 07, 2008 5:58 am

Cestitke na uspesima i mnogo uspeha svima na buducim izlozbama.super
Šarplaninac - Page 4 NevenaVukan1
Pozdrav
Z:280:
Na vrh Go down
GACIK VLATKO




Broj komentara : 68
Registration date : 2008-02-06

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sun Apr 13, 2008 10:48 am

Šarplaninac - Page 4 Picture061dr6
By dedagacik, shot with Canon PowerShot A450 at 2008-04-06

Pobednik spec. u S Palanci zenka
Na vrh Go down
GACIK VLATKO




Broj komentara : 68
Registration date : 2008-02-06

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sun Apr 13, 2008 10:51 am

Šarplaninac - Page 4 Picture058oh3
By dedagacik, shot with Canon PowerShot A450 at 2008-04-06


Pobednik spec. u S Palanci muzjak i sveukupni pobednik
Na vrh Go down
GACIK VLATKO




Broj komentara : 68
Registration date : 2008-02-06

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sun Apr 13, 2008 10:54 am

Šarplaninac - Page 4 Picture050ab1

Jedan od pobednika iz mladjih razreda
By dedagacik, shot with Canon PowerShot A450 at 2008-04-06
Na vrh Go down
DARIUS LAND

DARIUS LAND


Broj komentara : 25
Age : 60
Location : BiH
Registration date : 2008-01-24

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sun Apr 13, 2008 2:24 pm

Molim ime psa sa slike sa Lalovicem ? Wink
Na vrh Go down
http://www.newfoundlandkenneldariusland.com
munjo

munjo


Broj komentara : 28
Location : BiH
Registration date : 2008-01-26

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Sun Apr 13, 2008 11:45 pm

DARIUS LAND (citat):
Molim ime psa sa slike sa Lalovicem ? Wink
Klif Šarplaninac - Page 4 245864
Na vrh Go down
http://www.sarplaninci-od-stankovica.com/
GACIK VLATKO




Broj komentara : 68
Registration date : 2008-02-06

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Mon Apr 14, 2008 10:15 am

munjo (citat):
DARIUS LAND (citat):
Molim ime psa sa slike sa Lalovicem ? Wink
Klif Šarplaninac - Page 4 245864

Pa Munjkec napisi nesto malo vise .ko mu je caca , pa djedo ,pa mater a strine i tetke nemoj bolan mnogo si nesto kratak
pozdrav od deduuuu....Šarplaninac - Page 4 347289 Šarplaninac - Page 4 4919
Na vrh Go down
DARIUS LAND

DARIUS LAND


Broj komentara : 25
Age : 60
Location : BiH
Registration date : 2008-01-24

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Mon Apr 14, 2008 1:30 pm

E pa Munjo da znas da je Vlatko u pravu !Wink Nemoras ni preopsirno ali daj jos koju informaciju !Šarplaninac - Page 4 731552 pa i komentar nebi bilo lose ?!
Na vrh Go down
http://www.newfoundlandkenneldariusland.com
Shogun




Broj komentara : 26
Registration date : 2008-03-30

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Tue Apr 15, 2008 12:00 am

Citat :
Pa Munjkec napisi nesto malo vise .ko mu je caca , pa djedo ,pa mater a strine i tetke nemoj bolan mnogo si nesto kratak
Napisace lako ja mislim on to. Bojim se da ce samo garantovano pogresiti.
Na vrh Go down
munjo

munjo


Broj komentara : 28
Location : BiH
Registration date : 2008-01-26

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Tue Apr 15, 2008 11:20 pm

Šarplaninac - Page 4 Atttt-1-1
Na vrh Go down
http://www.sarplaninci-od-stankovica.com/
šarac

šarac


Broj komentara : 12
Registration date : 2008-04-16

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Wed Apr 16, 2008 9:40 am

Šarplaninac - Page 4 115885 Pozdrav svima!! Šarplaninac - Page 4 40543
Evo i mene da se javim na ovom forumu.Sarac nemoguce da fali:246:



Šarplaninac - Page 4 Zucka-1
Zutka

Šarplaninac - Page 4 Zuckaprolece

Šarplaninac - Page 4 Wwwww
Šarplaninac - Page 4 Necipusu


Šarplaninac - Page 4 485735 Šarplaninac - Page 4 238374 Šarplaninac - Page 4 238374 super
Na vrh Go down
Shogun




Broj komentara : 26
Registration date : 2008-03-30

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Wed Apr 16, 2008 12:19 pm

Šarplaninac - Page 4 Zucka-1
Lepa kerusa i lepo uslikana.
Na vrh Go down
Shogun




Broj komentara : 26
Registration date : 2008-03-30

Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1Thu Apr 17, 2008 8:26 am

Gacik Vlatko:
Citat :
Pa Munjkec napisi nesto malo vise .ko mu je caca , pa djedo ,pa mater a strine i tetke nemoj bolan mnogo si nesto kratak
pozdrav od deduuuu....
IMate li jos slika sa specijalke? Dajte ako imate da malo se vidi sto ima od pasa.
Na vrh Go down
Sponsored content





Šarplaninac - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šarplaninac   Šarplaninac - Page 4 Icon_minitime1

Na vrh Go down
 
Šarplaninac
Na vrh 
Stranica 4/7Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
DogMania :: Pasmine/Rase :: FCI Grupa 2-
Idi na: