DogMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DogMania

Vise od Foruma
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Virusni kasalj

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Cerski
Moderator
Moderator
Cerski


Broj komentara : 32
Age : 58
Location : Serbia
Registration date : 2008-01-26

Virusni kasalj Empty
KomentarNaslov komentara: Virusni kasalj   Virusni kasalj Icon_minitime1Thu Jan 31, 2008 10:43 pm

Zna li neko kako leciti psa od zaraznog kaslja?

Pas se ponasa kao da mu je zapela kost u grlu, nema temperaturu i normalno jede , ali pije mnogo vode!
Uglavnom se srece u odgajivacnicama, zatim kod pasa koji se setaju u parkovima i mestima gde ima mnogo pasa.

KAKO OLAKSATI MUKE PSA?!
Na vrh Go down
http://www.vdcergebirge.co.yu
Gost
Gost




Virusni kasalj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Virusni kasalj   Virusni kasalj Icon_minitime1Tue Feb 05, 2008 3:20 am

Koliko vidim, misliš na kennel cough. Specifična terapija ne postoji s obzirom da se radi o virozi. Znači sve se svodi na simptomatsku terapiju. Što se profilakse tiče, danas na tržištu postoje vakcine koje se nažalost nisu baš najbolje pokazale.

Na ovu temu ubrzo slijedi malo opširniji tekst.
Na vrh Go down
bony

bony


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-01-30

Virusni kasalj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Virusni kasalj   Virusni kasalj Icon_minitime1Wed Feb 20, 2008 9:55 pm

preksinoć sam primjetila kod mog psa koji je 4 mj star da ne može lajati.Izgubio je glas,ali ujutro je sve bilo ok.I onda sam ga vodila šetnju i primjetila kako "hropta" .Kao da je teško disao.Ne vjerujem da je zbog ogrlice jer je bila olabavljena .Ne znam šta bi mu moglo biti.Isto tako pije puno vode.Ali po njegovu ponašanju vidim da je sve ok jer je zaigran i jede normalno.
Na vrh Go down
Sponsored content





Virusni kasalj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Virusni kasalj   Virusni kasalj Icon_minitime1

Na vrh Go down
 
Virusni kasalj
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
DogMania :: Sve sto treba znati :: Zdravlje pasa-
Idi na: