DogMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DogMania

Vise od Foruma
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Empty
KomentarNaslov komentara: Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu   Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Icon_minitime1Fri Jan 25, 2008 6:39 pm

Ukratko,
Rio je od malena zivio sam u stanu, u to vrijeme nije bilo problema niti najmanjeg sto se tice parenja, no sada od kad je Lexy sa njim u stanu
izgubio je volju za parenjem, tj vec dva dana dolazi zenka na parenje,
ali on to bas ne dozivljava na nacin kako je to bilo prije..
Tj, totalno je nezainteresiran!!
Danas sam cula da je moguce, kad muzijak zivi sa zenkom da izgubi interes
za parenje i za druge zenke..
Ja, sam malo skepticna po pitanju toga...confused confused confused
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu   Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Icon_minitime1Fri Jan 25, 2008 11:12 pm

Nije prvi put da čujem tako nešto. Dosta puta psi (nebitno dali se radi o mužjaku ili ženki) žele da se pare samo sa jednim partnerom. Malo čudno s obzirom na to da su psi inače po tom pitanju oportunisti Very Happy

Iz nekog mog iskustva, u takvim slučajevima pomaže ženku ostaviti par dana kod mužjaka da nagoni odrade svoje. Nakon nekoliko takvih ženki problem obično nestaje. Pokušaj pa javi jel ima efekta Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu   Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Icon_minitime1Fri Jan 25, 2008 11:18 pm

Znaci Vas savjet je da uzem zeku kod sebe u stan???Laughing Laughing
To bi bila divota...Laughing Laughing
Samo mi jos ona nedostaje da zaokruzim broj na 3 u stanu i 3 vani...Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu 83298
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu   Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Icon_minitime1Fri Jan 25, 2008 11:19 pm

ali je lijepo znati da je Rio monogaman...to mi se svidja...super Laughing Laughing
Na vrh Go down
Mihaela
pupy
Mihaela


Broj komentara : 103
Age : 43
Location : Zagreb
Registration date : 2008-01-24

Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu   Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Icon_minitime1Fri Jan 25, 2008 11:36 pm

sandra (citat):
ali je lijepo znati da je Rio monogaman...to mi se svidja...super Laughing Laughing

Laughing To je pravi mužjak!Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu   Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Icon_minitime1Sat Jan 26, 2008 12:59 am

sandra (citat):
Znaci Vas savjet je da uzem zeku kod sebe u stan???Laughing Laughing
To bi bila divota...Laughing Laughing
Samo mi jos ona nedostaje da zaokruzim broj na 3 u stanu i 3 vani...Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu 83298

Tako nekako Wink

Za ljubav se valja žrtvovati...
Na vrh Go down
Cerski
Moderator
Moderator
Cerski


Broj komentara : 32
Age : 58
Location : Serbia
Registration date : 2008-01-26

Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu   Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Icon_minitime1Tue Jan 29, 2008 1:32 am

sandra (citat):
ali je lijepo znati da je Rio monogaman...to mi se svidja...super Laughing Laughing

To pozeli za buduceg decka ili muza , a za psa .........hmmm!Laughing Laughing
Na vrh Go down
http://www.vdcergebirge.co.yu
Gost
Gost




Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu   Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Icon_minitime1Tue Jan 29, 2008 4:19 am

Rio je ipak odradio sexualni dio sa curom...vise nego dobro i kvalitetno..
znaci u pitanju je bila vet greska, jer curi nije bio dan za sexytime...Very Happy Very Happy
zelim ja svasta, ali ...Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu 119612 Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu 119612
Na vrh Go down
Sponsored content





Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu   Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu Icon_minitime1

Na vrh Go down
 
Zivot sa zenkom i muzijakom u stanu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
DogMania :: Sve sto treba znati :: Odgoj/Uzgoj i njega-
Idi na: