DogMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DogMania

Vise od Foruma
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što slušamo???

Go down 
4 posters
AutorPoruka
dorazoo
Moderator
Moderator
dorazoo


Broj komentara : 158
Age : 37
Location : Banja Luka
Registration date : 2008-01-24

Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1Tue Feb 05, 2008 4:02 pm

Koja vrsta muzike??
Koja vam je pijesma naj draža?
Dali imate svoga idola u Muzici???
itd...
Na vrh Go down
http://www.freewebs.com/samoyedamericancockerspaniel/
Gost
Gost




Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1Wed Feb 06, 2008 3:23 am

ja slusam sve sto slusaju mladi..Laughing Laughing Laughing
u dusi naravno...
Na vrh Go down
Kristina




Broj komentara : 19
Registration date : 2008-02-05

Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1Wed Feb 06, 2008 10:40 am

POP, ROCK, PUNK, JEZZ...super
Naj pesma: Listen to your heart...

Nemam idola!
Na vrh Go down
Cerski
Moderator
Moderator
Cerski


Broj komentara : 32
Age : 58
Location : Serbia
Registration date : 2008-01-26

Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1Tue Feb 12, 2008 2:53 am

Kristina (citat):
POP, ROCK, PUNK, JEZZ...super
Naj pesma: Listen to your heart...

Nemam idola!

Iskreno receno nisam cuo za JEZZ ! Znam za JAZZ !Very Happy
Na vrh Go down
http://www.vdcergebirge.co.yu
PateR
Administrator
Administrator
PateR


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-01-21

Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1Tue Feb 12, 2008 3:31 am

Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing
Na vrh Go down
https://dogmania.bosnianforum.com
Kristina




Broj komentara : 19
Registration date : 2008-02-05

Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1Tue Feb 12, 2008 9:31 am

Ups...Embarassed Embarassed
Na vrh Go down
Gost
Gost




Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1Thu Apr 17, 2008 10:46 pm

E ovako slusam ama bas sve i tehno(haus, komercijalu) i zabavnjake i narodnjake i rok i pop i r'n'b i hip hop, rep me malo smara Very Happy sve zavisi od pesme, nemam neki odredjeni pravac muzike...... Ali se moje drustvo i ja najbolje zabavljamo uz narodnjake, zabavnjake i trubace Laughing

Jedino sto ne mogu da slusam je metal, hard rock i neke pank pesme. Tehno volim ali u stilu Bob Sinclara, Benny Benassija, Deep Dish-a.... Onaj tehno sto pustaju Carl Cox ili Rush(underground) i drum and base, e to ne mogu da slusam zato sto jedan te isti ritam ide 30minuta, izludis....Što slušamo??? 923181

Nemam idola niti omiljenog pevaca ili grupu...Very Happy

Pozzz
Na vrh Go down
Gost
Gost




Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1Mon May 12, 2008 1:21 pm

Sta mislite o pesmi Zeljka Joksimovica-Devojka? Mene je pesma odusevila, odlicna je emotivna tekst odlican muzika odlicna, cista 5ica!
Svidja mi se pesma od Natase Bekvalac-Dobro moje, novi album Marije Serifovic je odlican a album Jelene Karleuse nije losa Laughing ima par pesama koje mi se svidjaju a ostale su po meni:266:

A od stranih pesama trenutno sam u fazonu hous-a Cool VA Zookey(Bob Sinclar remix) i Geo da Silva-I'll do you like a truck, nije losa pesma od Justina i Madone a i Mika-happy ending je ok!
Na vrh Go down
dorazoo
Moderator
Moderator
dorazoo


Broj komentara : 158
Age : 37
Location : Banja Luka
Registration date : 2008-01-24

Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1Tue May 27, 2008 9:32 pm

Ja baš nevolim ovu našu scenu tako da neznam pjesme
Na vrh Go down
http://www.freewebs.com/samoyedamericancockerspaniel/
Sponsored content





Što slušamo??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Što slušamo???   Što slušamo??? Icon_minitime1

Na vrh Go down
 
Što slušamo???
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
DogMania :: Ostalo :: Pricaonica-
Idi na: